
Рюкзак шкільний для підлітка GoPack Education Teens GO24-147M-4 Чорний (13-17+ років, зріст від 145 до 175 см)
1 136 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: GO24-147M-4
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний міський рюкзак GO24-147M-4 – це легка та стильна модель для молоді (13-17+ років, зріст від 145 до 175 см). Трендовий колір відмінно доповнить щоденний аутфіт, його можна поєднувати як з базовим гардеробом, так і яскравими відтінками. Сучасний функціонал та продумане внутрішнє наповнення рюкзака дозволяє розглядати цей аксесуар і як рюкзак для старшокласника чи студента, і як варіант для поїздок, подорожей, прогулянок.

Особливості рюкзака:
- Ущільнена спинка, що добре прилягає та підтримує форму рюкзака.
- Ручка-петля, щоб рюкзак було зручно тримати в руці.
- Широкі лямки сприяють рівномірному розподілу ваги рюкзака.
- 1 містке відділення з кишенею для ноутбука та органайзером.
- 1 передня кишеня для інших дрібниць.
- Посилене дно для стійкості рюкзака.
- Застібки надійно вшиті, легко і плавно відкриваються.
- Основний матеріал: міцна канва, яка стильно виглядає та надає моделі особливого шарму.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру.
Легкий та стильний рюкзак, який стане невід'ємною частиною стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27.5 см |
- Ціна: 1 136 ₴
- Спосіб упаковки: 2268004730









