
Рюкзак шкільний для підлітків Kite Education teens (зріст від 145см) K24-2595L-2
2 678 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: K24-2595L-2
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трендовий та зручний рюкзак Kite K24-2595L-2 з широким функціоналом та стильним дизайном. Модель поєднує в собі зразкову ємність та неперевершену зручність. Рюкзак Kite K24-2595L-2 виконаний з міцного поліестеру.
Актуальний дизайн поєднує трендові кольори та фактурний декор. Модель рекомендована для підлітків віком від 13 років та дорослих. (зріст від 145 см). Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.

Рюкзак зовні:
- анатомічна ущільнена спинка з м'якими подушечками – зручна та комфортна;
- широкі повітропроникні лямки – м'які та дихаючі, зручно лягають на плечі, сприяють підтримці правильної постави;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки у зручному положенні, бере участь у правильному розподілі ваги;
- кишеня для окулярів з м'якою флісовою підкладкою;
- 2 невеликі бічні кишені;
- прихована кишеня на спинці, на блискавці;
- текстильна ручка-перенесення;
- посилене стійке дно;
- Високоякісна фурнітура – надійні плавно працюючі блискавки;
- декор: об'ємний друк, декоративна сітка.
Рюкзак усередині:
- 2 просторі відділення;
- відділення для ноутбука або планшета з флісом;
- кишеня для телефону з флісом;
- 2 внутрішні кишені;
- міцна брендована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишеньки.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність та зносостійкість. Тканина довго зберігає бездоганний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 842 г |
| Висота | 43.5 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 19 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 2 678 ₴
- Спосіб упаковки: 2268004775









