
Ігровий набір ветеринара LIMO TOY (з собакою, аксесуари, ходить, звук, перенесення) 8662
881 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8662
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір ветеринара з собакою B-8662
Зверніть увагу на цей барвистий набір ветеринара з собакою B-8662. Ваша дитина із задоволенням гратиметься з ним. Грати буде весело, як і одній крихті. Допомагають не просто розважатись, а й розвиватися.
Характеристики:
- Тип: ігровий набір ветеринара
- Тип живлення: батарейки
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик, плюш
- Звукові ефекти
- Різні дизайни
- Розмір собаки: 20х19х15, 5 см
- Розмір упаковки: 13 см
- Упаковка: коробка
- Колір: різні кольори
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 15.5 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип іграшки | Тварина |
- Ціна: 881 ₴
