
Машина каталка Таксі дитяча MB (відкривається капот, 680х320х322мм) 2-001 Жовта
1 724 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2-001 Жёлтая
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина каталка Таксі дитяча MB 2-001
З моделлю, створеною в стилі таксі , ваш малюк може приймати замовлення та розвозити "пасажирів" по всьому будинку чи саду. З можливістю відкриття капота , маленький водій може відчути себе справжнім механіком, оглядаючи свій транспортний засіб.
Виготовлена із міцних матеріалів, ця каталка забезпечує безпечну та надійну подорож для вашого малюка. Її компактний розмір (680х320х322мм) робить її ідеальним вибором для дітей.
Дозвольте вашій дитині відкрити світ фантазії та ігри з цією чудовою дитячою каталкою таксі MB !
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 32.2 см |
| Довжина | 68 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 1 724 ₴
