
-21%
Електромобіль джип Jeep (пульт 2,4G, 2 мотори 40W, аккум.12V7AH, EVA, світло, музика) M 5103EBLR-1 Білий
7 855 ₴
6 205 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 5103EBLR-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль джип M 5103EBLR, м'яке сидіння - виконаний у вигляді джипа, має великі EVA колеса, які гарантують плавний рух по будь-якій поверхні. Шкіряне сидіння роблять подорож максимально комфортною для дитини.
Дитячий електромобіль M 5103EBLR має два мотори, що забезпечує досить високу швидкість та хорошу прохідність. Великий акумулятор дозволяє довго насолоджуватися грою, не переймаючись зарядом. Індикатор заряду батареї допоможе вчасно зрозуміти, коли час підзарядити машину.
Дитячий електромобіль M 5103EBLR має кнопку старту та педаль газу, які роблять керування машиною простим та захоплюючим. Світлові та звукові ефекти, включаючи музику та світло фар, додають реалізму та веселощів у ігровий процес.
| Артикул | M 5103 | |
| Бренд | Bambi Racer | |
| Тип | джип | |
| Розміри товару | довжина | 105см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 59см/64см | |
| висота | 64см | |
| вага | 13,5кг | |
| відстань від сидіння до педалей | 28см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 30кг |
| За віком | 3-8 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*40W / 12V / RPM18000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 12V7AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 12V/1000mA |
| Час на зарядку | 8-12год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | кнопка |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | 2-5км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2/3 | |
| Ручка газа | - | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | Передні |
| Підсвічування | Стробоскоп (працює від 2 батарейок типу AA, у комплект не входять) | |
| Кнопка вмик/вимик світла | + | |
| Звук | Музика | MP3+USB |
| Карта пам'яті | - | |
| Сигнал | на кермі | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | 2-х точкові | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця | 33см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 25см/ 19,5см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 25см/ 19,5см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал | пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | + | |
| Додаткові функції | Двері відчин. | + |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | Лопата | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 16,5кг/54-27,5-96см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Звукові ефекти, Регулятор гучності, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Амортизатор, Світлові ефекти |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 6 205 ₴







