
Дитяча іграшка “Яйце-неваляшка” (українською мовою, казки, мелодії, пісні, скоромовки, підсвічування) 31289
636 ₴
452 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 31289
Крути! Грай! Натискайте!
Веселе “Яйце-неваляшка” від бренду "TK Group" - запорука гарного настрою дитини.
Іграшка спритно утримує рівновагу, вона постійно намагається перехитрити малюка і здивувати його своєю стійкістю, щоразу повертаючись до початкового положення.
Забавна тварина розповість малюкам повчальні казки, заспіватиме пісеньки і навчить вимовляти веселі скоромовки.
Нелегко розвиває сенсорне, зорове та слухове сприйняття дитини, тренує дрібну моторику, увагу та концентрацію. Вперед до неймовірно веселої гри!
Особливості:
- озвучення українською мовою;
- 5 казок;
- 5 веселих пісень;
- мелодії;
- 10 скоромовок;
- нелегко виконано у вигляді милої тварини;
- підсвічування кнопок;
- верхня частина іграшки виготовлена з приємного на дотик текстилю;
- тип живлення – 2 батареї "ААА" (не додаються);
- іграшка виготовлена з нетоксичних матеріалів, відповідає стандартам безпеки.
Упаковка: коробка
Розмір упаковки:15 см × 13 см × 18 см
Розмір іграшки: 15 см × 11 см × 16 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Неваляшка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 452 ₴






