
Набір машинок трансформерів (2 машинки, трек для машинок) 827
943 ₴
670 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 827
Набір машинок трансформерів 827 - неймовірна подорож у світ фантазії та трансформацій! Цей набір з двух машинок, виконаних з пластику, стане яскравою і захоплюючою розвагою для ваших маленьких автолюбителів. З кожним рухом ваша дитина буде захоплюватися унікальною трансформацією кожної машинки, створюючи свій власний світ пригод. Розміри у зібраному вигляді – 59,5 х 45,5 х 19,2 см , що робить цей комплект ідеальним для гри в будинку чи на вулиці. Запакований у картонну коробку з розмірами 40 х 28 х 9 см , набір чудово підходить як подарунок для будь-якого заходу. У комплекті також є трек додасть у гру додаткових веселощів та можливостей для творчості.
Характеристики :
- Артикул : 827
- Матеріал : пластик
- Кількість машинок : 2
- Розміри у зібраному вигляді : 59,5 х 45,5 х 19,2 см
- Упаковка : картонна коробка
- Розміри упаковки : 40 х 28 х 9 см
- Трек для машинок у комплекті
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хуада тойс |
| Висота | 192 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 455 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 90 |
| Довжина упаковки | 400 |
| Ширина упаковки | 280 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Трансформер |
- Ціна: 670 ₴

