
Каталка-толокар з батьківською ручкою (музика, світло, USB, bluetooth) Джип Bambi M 5731EL-4 Синій
3 594 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 5731EL-4
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-толокар з батьківською ручкою Джип Bambi M 5731 - створена справжній позашляховик, машина має великі колеса, які відмінно підходять для їзди нашими дорогами, дана модель обладнана батьківською ручкою, що дозволяє катати на машині малюків.
Каталка-толокар виготовлена із турботою про комфорт та безпеку дитини, від падіння малюка захистить страхувальний бампер встановлений навколо сидіння, ноги можна ставити на бічні підставки, іграшка має міцний пластиковий корпус, тому може витримувати великі навантаження.
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 90.5 см |
| Довжина | 74 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Ручка для батьків, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 44 см |
- Ціна: 3 594 ₴
