
Настільна гра Memory (ігрове поле 12,5 см, звук, світло, на батарейках) G65-1
3 342 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 56887
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра Memory —обов'язково сподобається юним непосидам. Гра починається натисканням на велику кнопку MEMORY. Під час натискання загоряються кольорові прямокутники, лад яких потім вам належить відтворити. Рівень складності збільшується з кожним наступним відтворенням. У разі помилки ви почуєте характерний звук, і гра починається заново. Додатковою перевагою гри є невеликі розміри, тому її можна брати із собою практично всюди.
Мета гри «Меморі» — тренування уважності, концентрацію й пам'ять — це включає повторення послідовностей кольорів, що випадково відбиваються.
Розмір в упаковці 16-21-4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алекс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | З народження |
| Висота | 22 |
| Кількість | 1 шт. |
| Тип | Навчальна гра |
| Ширина | 22 |
| Мови | Український |
- Ціна: 3 342 ₴









