
Джип на радіокеруванні (2 види, пульт управління, кабель USB, акумулятор,) 6149A
514 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 6149A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка на пульті дистанційного керування дозволяє дитині відчути себе справжнім гонщиком.
Дистанційне керування дозволяє грати на відстані до 15 метрів. За допомогою акумулятора з частотою 2, 4 ГГц машинку можна розігнати на швидкість до 15 км/год - це надасть маленькому гонщику багато адреналіну, він зможе відчути себе учасником вуличних перегонів.
Машинка розвиває у дитини не тільки уяву, вона сприяє розвитку уваги, моториці рук та концентрації зору.
Машинка представлена у двох кольорах - синій та чорний.
З такою іграшкою дитина довго захопиться гоночними змаганнями як сама, так і з друзями.
Упаковка - коробка.
Розмір упаковки: 21х12х10,5 см
Розмір іграшки: 13,5х7х8 см
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 8 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 514 ₴
