
-21%
Дитячий електромобіль Audi (пульт 2,4G, 2мотори 30W, 1аккум12V10A, колеса EVA, MP3, USB, TF) M 5012EBLR-1 Білий
8 743 ₴
6 907 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: M 5012EBLR-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий двомісний електромобіль M 5012 Audi — комплектується пультом дистанційного керування, який дасть змогу батькам катати малюків, досвідченіші користувачі можуть керувати авто самостійно, така іграшка зможе стати чудовим подарунком для вашої дитини.
Дитячий електромобіль M 5012 поєднує в собі чудову якість, гарний і реалістичний дизайн, а також комфорт і функціональність, іграшка вражає своєю красою й зовні схожа на справжній Audi.
Дитячий електромобіль M 5012 обладнаний двома потужними моторами, що працюють від акумуляторів, в машини можуть відчинятися обидві двері, а також світяться фари, під час прогулянки дитина може слухати улюблену музику в цьому допоможе вбудований плеєр.
Характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, FM-приймач, Дзеркала заднього виду, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 8 годин |
- Ціна: 6 907 ₴





