
Набір іграшок, що розвивають "Перші іграшки" (музична каталка, сортер, пірамідка, в коробці) 9979
1 854 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 9979
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір іграшок для розвитку – знахідка для дбайливих батьків та допитливих діток. Багатофункціональні іграшки порадують кожного малюка. Іграшки обладнані різноманітними кольоровими рухомими елементами, отворами, кнопочками та іншими цікавими деталями.
Логічні іграшки сприятливо позначаться на грі дитини. З їх допомогою малюк розвиватиме слух, мовлення, логічне та просторове мислення, розрізнятиме кольори, форми та розміри. Такі іграшки стануть чудовим подарунком для дитини, яка в ході гри навчатиме і тренуватиме дрібну моторику рук та інші позитивні якості.
Комплектація:
- Музична каталка
- Сортер
- Пірамідка
Характеристики:
- Вік: від 6 місяців
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 44 х 16,5 х 40,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 6 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 405 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 165 мм |
- Ціна: 1 854 ₴







