
Собачка Winfun на радіокеруванні (2 режими, їздить, рухає головою, музика, звук, світло) 1142-NL
1 453 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 1142-NL
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінна функціональна іграшка Пісик від торгової марки Winfun порадує малюка веселою та корисною грою.
Можливості іграшки:
- собачка їздить уперед і обертається навколо себе;
- 5 кнопок на спинці активують світлові та звукові ефекти;
- рухливі хвостик та вуха;
- 2 режими музики;
- працює від пульта дистанційного керування, оформленого у вигляді забавної кісточки.
Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів, уяви, уваги, образного мислення.
Всі деталі собачки виконані із сертифікованого пластику з гарними зносостійкими властивостями.
Рекомендований вік – від 18-ти місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WinGun |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Заводна іграшка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 205 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
- Ціна: 1 453 ₴

