
Килимок для малюків (дуги, іграшки, муз. піаніно) 668-141
998 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 668-141
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для малюків, що розвиває 668-141
- Багатофункціональний, розвиваючий, ігровий килимок з дугами, музичним піаніно та підвісними іграшками сприяє концентрації уваги, розвиває зір, дрібну моторику, відчуття кольору і звуку. Допомагає розвинути емоційні, фізичні та інтелектуальні здібності дитини. Яскраве музичне піаніно розташоване біля ніжок малюка і при наголосі на клавішах грає музика.
- У правій верхній частині іграшки є одна велика кнопка, що перемикає режими звучання:
- Ноти: кожна клавіша – різна нота
- Мелодія з нот: при кожному ударі звучать різні ноти, які при постійному натисканні утворюють гарну мелодію.
- Ритмічні мелодії: грають одна за одною, поки не виключити піаніно
- Повільні мелодії: грають одна за одною, грають одна за одною, поки не виключити піаніно
- Мелодії зі звуками тварин: 4 короткі мелодії тривалістю близько 20 сек
- Увімкнення/вимкнення: розташована на бічній частині піаніно
- При програванні мелодій клавіші світяться різнобарвними вогниками
Упаковка: коробка
Розмір коробки:30*9*47, 5см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 475 мм |
- Ціна: 998 ₴
