
Дитяча дерев'яна стукачка (молоточок, 4 кульки) XBB-10J
1 035 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: XBB-10J
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра дитяча Логіка-стукалка з лабіринтом та кулькою, в коробці
Розвиваюча весела гра розрахована для маленьких користувачів!
Модель виконана у привабливих кольорах та оснащена простим принципом складання. Загалом у наборі 6 елементів з яких слід зібрати спуск для кульок.
Особливості:
- чудова кольорова гама;
- всі деталі виконані з високоякісної первинної пластмаси;
- завдяки такій іграшці малюк навчається концентрувати свою увагу, розвиває тактильні та звукові навички, покращує дрібну моторику, а також знайомиться з такими поняттями, як форма та колір.
Упаковка: коробка.
Розмір упаковки: 42*24,5*9,5см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 2-х років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стучалка |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 95 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 245 мм |
- Ціна: 1 035 ₴
