
-29%
Килимок музичний ігровий (звуки тварин, кольори, ноти, рахунок, в коробці) 757-11
1 024 ₴
727 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 757-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо чудовий тактильний ігровий килимок!
Малюків приваблюють різнокольорові тварини та дивовижні звуки шарудливих елементів Ця відмінна розвага, що сприяє розвитку сенсорних та пізнавальних навичок!
Завдяки своїй м'якій текстурі та нековзкій прогумованій задній стороні, Ігровий килимок забезпечує безпечну поверхню для дітей.
- Яскраві стрічки
- Тактильна вставка
- Безпечне дзеркало
- Шарові елементи
- Торкніться, навчайтеся та дорослішайте!
Розмір килимка: 100*40 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 253 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 727 ₴



