
Музично-танцювальний килимок (на батарейках, 2 види, клавіатура, звуки тварин, у коробці) 118-8/10
848 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 118-8/10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний килимок Piano Music Playmat
Познайомитись із дивним світом звуків весело та захоплююче допомагає музичний килимок Piano Music Playmat! Він розвиває сенсорні та слухові здібності, дрібну моторику, вчить посидючості та самостійної гри. Іграшка підходить для малюків віком від 3 років.
Як грати?
Фарбовий інтерактивний килимок оснащений 9 клавішами, на які можна натискати ручками та ніжками. Натискаючи на них, ви почуєте різні звуки тварин. Розповідайте дитині, що це за звірята і пробуйте разом повторити те, що почули.
Розмір: 110 * 36 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | З народження |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 1010 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 848 ₴
