
-19%
Дитячий електромобіль Джип Mercedes (мотор передн.2*25W, задн.2*35W, 12V9AH) Bambi JJ2088EBLR-1-2
13 728 ₴
11 120 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: JJ2088EBLR-1-2(4WD)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль джип Mercedes Bambi JJ2088EBLR оснащений енергоємними акумуляторами нового покоління та чотирма потужними моторами. Він має надійні ремені безпеки та м'які колеса технології EVA, це зробить прогулянку максимально комфортною та безпечною.
Якщо ваш юний гонщик ще не досконало володіє керуванням електромобіля, ви можете допомогти йому керувати машинкою на відстані. Для комфортної їзди в електромобілі встановлено зручне шкіряне сидіння з екошкіри.
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Амортизатор, Регулятор гучності, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, FM-приймач, Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти, Мелодії |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Діаметр передніх коліс | 27 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 11 120 ₴









