
Фотоапарат дитячий WinFun (звук, світло, тріскачка, деталі, що рухаються) 0766-NL
772 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 0766-NL
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера Pop Up Monkey — це камера для рольових ігор з нахабною мавпочкою, що спливає. Натисніть кнопку спуску затвора, щоб побачити спливаюче вікно з мавпочкою. У нього є лінза, що обертається, що включає відбивне дзеркало, обертова куля і намистини-брязкальця. Він також оснащений спіннером та кільцем фокусування, за допомогою якого маленькі ручки можуть грати.

- Прикинься камерою з нахабною висувною мавпочкою
- Натисніть кнопку спуску затвора, щоб побачити спливаючу мавпочку і лінзу, що обертається.
- У комплект входить дзеркало, що відображає, м'яч, що обертається, і намистини-брязкальця.
- Клік-клак-вертушка та кільце фокусування для невеликих практичних ігор
- Веселі звуки, мелодії та миготливе світло
- 9 місяців +

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WinGun |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Заводна іграшка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
- Ціна: 772 ₴




