
Інтерактивний робот (на батарейках, ходить, стріляє, музика, світло, в коробці) 612B
966 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 612B
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний і дуже привабливий інтерактивний робот - стане чудовим компаньйоном у всіх стратегічних та розважальних іграх.
Модель відрізняється незвичайною конструкцією.
На грудях робота розташовується пропелер, який постійно обертається, створюючи неймовірне світлове шоу.

Функції робота:
• ходить;
• стріляє м'якими дисками.
Світлові ефекти :
• підсвічування очей;
• пропелер світиться різними кольорами.
Під час ходьби рухає руками і повертає головою.
Робот говорить кілька фраз англійською мовою.
Іграшка працює від 3х батарейок типу “АА” - не входять до комплекту.
Розміри: 24*31*12 см.
* Характеристики, комплектація та кольорова гама можуть бути змінені виробником без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 260 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 966 ₴


