
Інтерактивний робот (на батарейках, ходить, стріляє дисками, музика, світло, в коробці) 612A
945 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 612A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крутий робот з багатим набором оригінальних функцій. Ідеальна модель в домашню колекцію. Він ходить, стріляє дисками і може похвалитися високоякісним підсвічуванням. Контролер оригінальної форми. Сам робот працює від батарейок.

Характеристики:
- Тип: робот
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Живлення: на батарейках
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
- Ходить
- Стріляє дисками
- Розмір: 26 см
- Розмір упаковки: 24х31х12 см
- Упаковка: коробка

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 260 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 945 ₴




