
Конструктор для хлопчика Qman 3в1 (поїзд, будтехніка, мотоцикл, 305 деталей) 42101
470 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 42101 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незначне пошкодження на коробці
Конструктор Qman Силовий майстер 3в1 – це універсальний набір 3 в 1, з якого можна зібрати паровоз із причепом, бульдозер чи мотоцикл із станцією технічного обслуговування. Такий вид конструкторів дуже подобається дітям своєю функціональністю. Завжди можна зібрати іншу модель та грати новою іграшкою.
Кількість деталей – 305 штук
Рекомендований вік – від 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QMan |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 305 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 470 ₴





