
Машинка Саві Кіт трансформер Kids hits (вогні та звуки сирен) KH39/002
346,14 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: KH39/002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чуєте сирену машини швидкої допомоги, що наближається?
Швидко обертові колеса Savy Kit прискорюються під звуки сирен, щоб прийти вчасно і допомогти нужденним.
Малюку сподобається катати машинку, а потім перетворювати її на миле кошеня з рухливими лапками, прогумованими тактильними вухами і хвостиком.
Яка дивовижна трансформація!
Прогумовані тактильні елементи.
Хвіст і лапки рухливі!
Миготливі вогні та звуки сирен
Дивовижне перетворення!
- Розміри іграшки:14*9,8*9,6 см
- Розміри упаковки:17*22,3*12 см
- Вік:3+ роки
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Швидка допомога |
- Ціна: 346,14 ₴






