
-29%
Дерев'яні іграшки Kids hits (кубик 5см набір 12шт) KH20/030
587 ₴
417 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: KH20/030
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екологічний набір дерев'яних кубиків ABC — класична іграшка, призначена для вивчення алфавіту! Він включає 12 блоків з яскравими літерами, цифрами і чудовими ілюстраціями. Іграшка допомагає дітям вивчати літери, рахунок, базові формулювання, а також групувати, зіставляти та будувати дії.
Від полиці в дитячій до підлоги в ігровій кімнаті — малюки можуть складати, сортувати, рахувати, писати слова та грати!
Розміри іграшки:Розмір кубика: 5*5 см.
Розміри упаковки:16,5*10,5*10,8 см
Вік:3+ роки
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 105 мм |
- Ціна: 417 ₴


