
Дерев'яний паровозик Kids hits (13 деталей у наборі) KH20/037
755 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: KH20/037
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей яскравий дерев'яний поїзд Stack and Go — ідеальна іграшка для активних ігор малюків, коли вони збирають, тягнуть, штовхають і катають поїзд. Ця чудова розвага включає логічні завдання по з'єднанню карет і підбору птахів по квітах. Малюки можуть імпровізувати та складати елементи поїзда, створюючи всілякі комбінації кольорів та форм.
Більш того, за допомогою кубиків поїзда діти можуть навчитися рахунку та першим літерам, граючи!
Настав час зібратися і піти!
У наборі: 11 елементів та 2 каретки!
Розміри іграшки:29,8*13*9,1 см
Розміри упаковки:31*13*10 см
Вік:1+ років
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубики |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість складових елементів | 13 |
- Ціна: 755 ₴


