
Дерев'яна іграшка Kids hits Ферма (11 деталей у наборі) KH20/008
1 101 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: KH20/008
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір "Дерев'яна ферма" ідеально підходить для будівництва та поєднання, конструювання та експериментів! Діти можуть зібрати 3D сарай, розставити елементи будинку у сценку та розіграти веселі ситуації з яскравими тваринами. Дуже товсті складальні деталі легко взяти маленькими ручками та маневрувати ними.
Граючи з цим відмінним ігровим набором, малюки можуть легко вивчати цифри та літери, форми та кольори. Ця іграшка дає дітям свободу творчості та розвиває уяву!
Особливості:
- Екологічність
- Фарби на водній основі
- Виготовлені з високоякісного дерева
- 11 штук
- 5 свійських тварин
- Елементи садиби
- Абетка, цифри, кольори
- Інтерактивне складання 3D сараю
- Творча та творча гра
Розмір коробки: 34х25, 5х3, 3 см
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Кількість складових елементів | 11 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Фігурки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 30 мм |
- Ціна: 1 101 ₴

