
Дерев'яний трюковий трек Limo Toy (8 машинок у комплекті) MD 2541
1 019 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: MD 2541
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий дерев'яний трюковий трек MD 2541
Новинка 2023 року серед спускових треків. Завдяки спеціальній конструкції, тут замість машинок необхідно запускати різні фігурки. І те, як вони під дією сили тяжіння долають каскад за каскадом, котячись вниз - заворожує. Від такого треку діти будуть у захваті.
У цієї іграшки немає мети, як такої, але навіть у цьому може бути прихований розвиваючий ефект. Малюк отримує уявлення про фізику деяких предметів.
Розмір упаковки: 30-44-10,5см
Також у комплекті 8 машинок по 4см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 440 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 105 мм |
- Ціна: 1 019 ₴
