
Трансформер (6 машинок у наборі) 535
818 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 535
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір із трансформерів складається з цікавих іграшок, кожна з яких має свій функціонал та функції.
Робот трансформер – ключова фігура в наборі. Бойова машина зібрана воєдино з шести різних машин: 4 швидкісні машини, екскаватори та пожежне авто.
Робот дуже рухливий і поєднує в собі безліч приємних кольорів.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 120 мм |
- Ціна: 818 ₴
