
Робот інтерактивний (світлові та звукові ефекти, рухомі елементи) 2629
497 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2629
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий робот буде відмінним подарунком любителям космічних пригод. Він допоможе дитині розвинути уяву, стане путівником та незамінним помічником у космічних дослідженнях.
В іграшці присутні звукові ефекти та мерехтіння світлодіодів, які стимулюють розвиток слухового та зорового сприйняття дитини.
Функціонал
- звукові та світлові ефекти,
- рухливі елементи.
Упаковка – коробка
Розмір упаковки: 27х15,5х10 см
Розмір іграшки: 25,5 х15х9 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 497 ₴
