
Трансформер будівельна спецтехніка Автокран (висота 23см) LJ1672F
531 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: LJ1672F
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Engineering Creator" - дивовижна серія трансформерів у тематиці будівельної техніки, яка підкорить будь-якого поціновувача оригінальних та нестандартних іграшок. Лише за мить потужний і потужний робот перетворюється на важливу для кожного будівельного майданчика машину.
Трансформер – це іграшка, яка пропонує дітям захоплюючі перетворення.
Іграшка розвиває уяву та творчість дітей, а також розвиває їх логічні та когнітивні навички.
Трансформер може змінювати свою форму, перетворюючись з одного об'єкта на інший.
Упаковка – коробка.
Розмір іграшки: висота 23 см.
Розмір упаковки: 26,5 х23, 5х8 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 265 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 531 ₴
