
Робот інтерактивний (світло, звук, рухається, на батарейках) CX-0635
399,15 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: CX-0635
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний робот підходить для дітей віком від 3 років. Іграшка вміє пересуватися під музику та має світлові ефекти.
Малюку буде цікаво вигадувати різні ігрові сюжети і весело проводити час із роботом. З такою іграшкою у дитини розвивається дрібна моторика рук, координація рухів, уява та фантазія.
Робот 12.5*9.5*21 см
Функції:
- ходить
- звук
- Світло
Батарейки 3 шт. типу АА у комплект не входять
Упаковка: коробка 15.5*11*23 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 95 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 399,15 ₴
