
Робот трансформер Автобот поліція XP-181
600 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: XP-181
Наша Земля постійно перебуває у стані боротьби між двома расами міжкосмічних роботів, але ми не завжди помічаємо це, тому що вони можуть маскуватися, трансформуючись у різноманітні транспорти чи технологічні винаходи.
Трансформер поліція один з них, і зараз він у пошуках відважного героя, який допоможе рятувати світ від бід! Стильний робот виглядає як могутній солдат, який миттєво перетворюється на машину. А для збільшення бойової сили в наборі можна знайти добре деталізовану зброю. Вирушайте в незабутні пригоди разом із трансформером і робіть справедливість!
Особливості:
- стильний дизайн улюблених героїв дитячих фільмів про роботи;
- перетворюється на транформера за кілька кроків;
- високоточна деталізація поверхні іграшки;
- кінцівки автобота легко провертаються;
- круті аксесуари у вигляді зброї;
- стане родзинкою у вашій колекції іграшок;
- допоможе відтворити всі незабутні та гостросюжетні ігри.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 225 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 100 мм |
- Ціна: 600 ₴
