
Трансформер автобот поліція (зброя, 2 види) A5563-27
626 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: A5563-27
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер A5563-27 втілить ігри вашої дитини в справжнє перетворення машин у роботів.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виконана з якісних полімерних матеріалів;
- у наборі з трансформером меч;
- представлено один вид трансформера в червоному кольорі;
- деталізований робот, який легко набуває форми автомобіля.
Фарбовий робот трансформер вже готовий прийти на варту гри вашої дитини. Трансформер з легкістю розвиватиме фантазію вашої дитини та дрібну моторику рук через деталізованість свого дизайну.
Комплектація:
- трансформер
- зброя.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 385 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
- Ціна: 626 ₴
