
Трансформер Автобот Бамблбі та Оптімус прайм (2 види на вибір) 611-31
587 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 611-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот трансформер наповнить дозвілля хлопчика цікавими сюжетами та захоплюючими іграми. За кілька кроків з роботи трансформер перетворюється на машину і навпаки.
Два дані виду виконані за мотивами коміксів і фільмів про трансформерів і втілюють їх найвідоміших персонажів.
Кожен із цих роботів перетворюється на характерний для нього вид транспорту.
Ваше маля буде щасливим зустрітися зі своїм улюбленим героєм. Разом з ним він проводить час весело та з користю.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
- Ціна: 587 ₴
