
Робот бойовий (світло, звук, ходить, стріляє присосками) 817
608 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 817
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка Робот перенесе малюка у світ комп'ютерних ігор та фантастичних фільмів.
Робот вміє самостійно пересуватися і рухати руками., у кожній з яких вміщена зброя. Функціонування робота супроводжується звуковими ефектами та підсвічуванням.
Іграшка працює від 2-х батарейок типу АА (1.5 V).
Коробка 26х21х11
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
- Ціна: 608 ₴
