
-29%
Робот Горила (світлові та звукові ефекти, пара, танцює, 2 види) 2629-T23A
629 ₴
446 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 2629-T23A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот на батарейках «Горила» - це унікальна та цікава інтерактивна іграшка зі звуковими та світловими ефектами. Така іграшка приверне увагу малюка та зможе надовго його зацікавити. Мавпа вміє танцювати під музику і пускати з ніздрів пар.
Робот 13*9*21 см
У комплекті:
- ємність для води
Функції:
- танцює
- пускає пар
- звук
- Світло
Батарейки 3 шт. типу АА в комплект не входять
2 кольори
Упаковка: коробка 13.5*9.5*22 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 446 ₴




