
Трансформери Бамблбі та Оптімус прайм (2 види, аксесуари, в коробці) W8824A
724 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: W8824A
Вашій увазі представлена серія робота-трансформераstrong> , яка була натхненна популярною франшизою Transformers і є гарним подарунком для вашої дитини, з якою вона цікаво проведе час. Ця іграшка здатна трансформуватися за допомогою не хитрих рухів рухомих елементів, що легко перетвориться на автомобіль, а потім назад.
Іграшка виконана з якісного пластику, має яскравий дизайн та деталізовані деталі.
Робот-трансформер – це не тільки іграшка, але й продукт, що розвиває. Він впливає на розвиток моторики, а також уяви та фантазії, оскільки дозволяє під час гри створювати різні сюжети та пригоди.
З цієї серії іграшки у вас є два варіанти роботів на вибір:
1) трансформація в яскравий американський тягач синього кольору з вогненним забарвленням на корпусі,
2) трансформація у круту спортивну машину жовтого кольору моделі Chevrolet Camaro.
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 30,5х25х9 см
1) Розмір робота та розмір машини: 22х7х16 см та 22х7,5х7,5 см
2) Розмір робота та розмір машини: 22х7х17 см та 18,5х7,5х6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 724 ₴


