
Трансформер автобот трейлер (звук, світло, їздить, на батарейках) AK-989
735 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: AK-989
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машина на батарейках може трансформуватися в робота. Так само іграшка має видавати звукові та світлові ефекти.
Такі іграшки сприяють емоційному розвитку дитини, покращують її просторове мислення та логіку, а головне – піднімають настрій. Іграшка зроблена із безпечних матеріалів.
Функції:
- їде
- трансформується
- звук
- Світло
Батарейки 5 шт. типу АА у комплект не входять
Трансформер 38.5*6*9 см
Упаковка: коробка 40*8*12 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 735 ₴
