
Космічний робот (2 види, світло, звук, ходить) 27166
827 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 27166
Космічний робот 27166 - страж і охоронець порядку та закону. Його номерний знак 09 і він прибув на нашу планету, щоб завести справжніх друзів!
Модель виконана у сучасному космічному стилі. Робот пофарбований у бездоганно білий колір та прикрашений синіми вставками по всьому корпусу.
З ним у комплект входить - щит та меч для повного занурення у рятувальні сюжети космічних загонів.
Ефекти моделі:
- ходить;
- говорить фрази англійською мовою;
- відтворює реалістичні звуки пострілу;
- шолом світиться синім;
- плечі підсвічуються червоним кольором.
! Світлові та звукові ефекти активуються натисканням кнопки на животі.
Щоб запустити ходьбу - перемкніть зі зворотного боку іграшки важіль з off на
on.
Модель працює від 3х батарейок типу “АА” - не входять до комплекту.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 827 ₴
