
Робот трансформер Оптимус прайм Бамблбі 2 види на вибір 611-11A/B
763 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 611-11A/B
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер 611-11A/B – це класична модель із серії "Change" з усіма улюбленого фільму про машини.
Вірні варти ніколи не дозволять, щоб Земля постраждала від загарбників!
Представлені моделі у вигляді синьо-червоного та жовтого з добре деталізованим корпусом та декоративними елементами.
Крутезний робот трансформується на кількість кроків.
Комплектація:
- робот-трансформер 21*8*21 см;
- зброя.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 295 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 105 мм |
- Ціна: 763 ₴
