
-29%
Робот Оптімус Прайм (світло, звук, ходить, фрази англійською, 2 види пострілів) 867
837 ₴
594 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 867
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот Оптимус Прайм – унікальна іграшка зі світу кінематографу.
Робот виконаний у класичному синьому кольорі з червоними вставками. На грудях має вбудований проектор, що показує зображення динозавра. Корпус доповнений вилитими елементами декору у вигляді труб та кріплень. Ноги робота оснащені парами прогумованих коліщат, що дозволяє йому сміливо рухатися вперед!
Функції:
- рух вперед руками та ногами;
- проектор на грудях;
- підсвічування очей червоним та зеленим;
- реалістичні звуки
- ходьба та 2 види пострілів;
– фрази англійською мовою.
У комплекті:
- Робот
- меч
- щит
Мова озвучення – англійська.
Ефекти працюють від 3-х батарейок типу АА (не входять до комплекту).
Розмір іграшки: 25*18*7 см
Розмір коробки: 28,5*21*13,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Ширина | 70 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 135 мм |
- Ціна: 594 ₴
