
Трансформер Автобот Оптимус прайм LJ1691
1 016 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: LJ1691
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ласкаво просимо до захоплюючого сучасного світу трансформації, де звичайний трейлер стає символом сили, доблесті та нескінченних можливостей!
Ця ігрова модель увібрала в собі всю міць і силу своїх попередників, і, до того ж, має абсолютно нові, вражаючі можливості. Спеціально розроблена техніка здатна за лічені хвилини легко перетворюватися з трейлера на потужного бойового робота, готового до битви зі злом!
Особливості:
- ефектна автоматична трансформація;
- плавні довільні рухи;
- колеса вільного ходу;
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 115 мм |
- Ціна: 1 016 ₴

