
Робот на радіокеруванні (світло, звук, функція "Touch", сенсорне керування, танцює) K11
1 782 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: K11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для запуску потрібно влити воду в резервуар на задній частині роботи. Вода поєднує контакти, що ведуть до потоку електрики.
У комплекті:
- пульт управління
- лійка
- викрутка
Функції:
- їде вперед, назад, вліво, вправо
- сенсорне управління
- каже фразами
- відштовхується від перешкод
- танцює
- музика
- світло
- Час роботи – 30 хвилин
- час заряджання – 2-4 години
Розмір робота 16*13*22 см
Батарейки 4 шт. типу АА для робота; 2 шт. типу ААА для пульта управління в комплект не входять.
Упаковка: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Ширина | 130 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
- Ціна: 1 782 ₴
