
Трансформер тобот Гіга 10 (7 машинок тоботів, 2 фігурки) Q1905
2 034 ₴
1 484 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: Q1905
Трансформер Тобот – найпотужніший гібрид робота-трансформера з популярного мультиплікаційного серіалу.
Трансформер справляє незабутнє враження своїм жахливим зовнішнім виглядом та функціональністю.
Цей чудовий воїн складається з шести машинок і одного вертольота.
Відважний Трансформер досить стійкий, оснащений рухомими руками і ногами, що згинаються зі звуками, характерними для його героя в мультику. А також має світлові ефекти, зсередини його тулуба проектується картинка. Іграшка допоможе вашій дитині поринути у фантастичний світ баталій та битв.
Після розбирання робота ви отримаєте 6 красивих потужних автомобілів та помаранчевий вертоліт. Транспорт оснащений колесами та може пересуватися. З ними можна грати годинами, розбираючи та збираючи героїв улюбленого мультсеріалу, програючи різні знайомі сюжети або вигадуючи свої цікаві історії.
Комплектація:
- 7 тоботів-трансформерів
- 2 фігурки рятувальників
- амулет та шнурок для нього
Трансформер та амулет працює від батарейок AG13 (в комплекті).
Розмір іграшки: 24*19*11 см
Розмір коробки: 43*38*14 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 1 484 ₴
