
Кавоварка дитяча іграшкова "Happy Family" (світло, звук) LS820Q51
436,51 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: LS820Q51
Мініатюрна іграшкова модель повністю повторює зовнішній вигляд справжньої побутової техніки, що неодмінно захопить дитину.
Щоб приготувати підбадьорливий напій, відкрийте кришку, залийте всередину воду та переведіть ручку в режим «on».
Відразу після активації загориться миготлива лампочка, а рідина поступово почне наповнювати чайник.
Кожен напій стане неймовірним із іграшковою кавоваркою LS820Q51
Юний бариста зможе пригостити гостей або ж насолодитися самостійно ароматною кавою. Також до комплекту додаються смачні десерти у формі глазурованого пончика та смачних тістечок.
Кавоварка працює від 2 батарейок типу "АА" — до комплекту не входять.
Розміри/габарити 16*12*21 см
Розмір упаковки: 19.5*14*24см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 436,51 ₴
