
Ігровий набір праска з прасувальною дошкою (світло, звук, кошик, вішалки) 6605-1
492,53 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 6605-1
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасні батьки приділяють дедалі більше уваги ранньому розвитку дітей.
Іграшки тепер — це не просто розвага, а й захоплива, навчальна та розвивальна гра. Наша серія дитячої іграшкової побутової техніки AX toys спрямована на розвиток моторики, уваги, соціальних і побутових навичок вашої дитини. Грайте та вчіться разом — адже це так цікаво.
Іграшки виготовлені з безпечних і якісних матеріалів, підходять для дітей від 3 років.
Іграшковий набір побутової техніки прасувальна дошка та праска зі звуковими та світловими ефектами справжньої техніки. Дівчата будуть задоволені, адже тепер вони справжні господині!
Розмір набору 14х7х8 см
Розмір коробки 36,5х7,5х25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Салатний |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 492,53 ₴



