
Кухня дитяча в рюкзаку (посуда, продукти, наклейки) 8111BP
523,89 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8111BP
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий рюкзачок легким рухом руки перетворюється на дитячу кухню. Кухня має все, що потрібно для маленьких кулінарів: варильна поверхня, мийка, робоча зона для кухонного приладдя. Для захопливих сюжетних ігор, в ігровій кухні є посуд, столове приладдя та продукти.
Мінікухню легко носити із собою куди завгодно, це суперекономія місця. Підходить для розвитку уяви дитини та поліпшення загального навчання.
Розмір кухні в розібраному вигляді 39.5*28*39.5 см
У комплекті:
- варильна поверхня
— мийка
- обробна поверхня
- продукти
- посуд
- наклейки
21 предмет
Паковання: рюкзак 25*12*25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшкова кухня |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 395 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 523,89 ₴
