
Ігровий набір Кондитерська (34 предмети, звукові ефекти, підсвітка, машинка доставка, аксесуари) 777-8
626,92 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 777-8
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пора Вашим ляльковим друзям випити смачної кави та підкріпитися соковитим пончиками! Адже прямо в себе в кімнаті Ви зможете відкрити затишну кав'ярню, в якій завжди будуть раді новим гостям!
Особливості:
- цей ігровий набір допоможе відтворити тематичний ігровий сюжет;
- кава-апарат обладнана функціональними кнопками;
- різноманітні аксесуари;
- звукові ефекти працюють від 2 батарейок типу "АА" (до комплекту не входять);
— кав'ярня стане чудовим способом розвинути фантазію і творче мислення, а також посприяє весело проводити час самостійно або з друзями.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 626,92 ₴






