
-28%
Дитячий візок для супермаркету Carrello Trolley 9328B BLUE Синій
1 339 ₴
964 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 9328B BLUE
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок для покупок CARRELLO TROLLEY 9328B — чудова іграшка для дому, вулиці, саду. У зручний візок можна покласти все, що завгодно! Яскравий візок підходить для гри в супермаркет, адже він зовсім як справжній! Іграшка виготовлена із міцного металу. Усі кріплення надійні. Візок має оптимальну висоту для віку та здібностей дитини. Коляска обладнана поворотними коліщатками та відкидним сидінням для ляльок або м'яких іграшок. Розмір: 41,5 х 30,5 х 58,5 см.
Характеристики:
- Металевий
- Розмір: 41,5*30,5*58,5 см
- У коробці 42*19*31,5 см
- Візок обладнань поворотними коліщатками та відкидним сидінням для кукол або м'яких іграшок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 58.5 мм |
| Довжина | 41.5 мм |
| Ширина | 30.5 мм |
| Основні | |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Матеріал коляски | Метал, Пластик |
| Складана конструкція | Да |
- Ціна: 964 ₴
