
М'який інтерактивний песик Кікі (музика, українська пісня, сумочка, на батарейках) M 4363 I UA
892 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 4363 I UA
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка Собачка Кікі - функціональна реалістична іграшка , яка стане чудовим подарунком на будь-яке свято.
Гламурний вихованець Кікі дуже м'який, собачку приємно обіймати і гладити. Собачка Кікі в новому дизайні з великими вишитими очками - чарівниця з бантиком на вушці.
Собачку Кікі зручно брати з собою на прогулянки - до неї йде гламурна сумочка, в якій чихуахуа буде зручно.
Гра з собачкою Кікі розвиває візуальне сприйняття, уяву, слух, а також дрібну моторику та координацію рухів. Дитина навчатиметься доглядати за вихованцем.
Особливості:
- звукові ефекти українською мовою,
- у собачки підгинаються лапки, її можна посадити,
- виготовлена з гіпоалергенної плюшевої тканини.
- довжина 22см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Цуценя |
| Колір | Рожевий |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 170 мм |
- Ціна: 892 ₴
